Kto sme?

„Cesta dlhá tisíc míľ začína jediným krokom.“ (Lao Tzu)

Správne vykročiť sa mi podarilo ešte počas Vysokoškolských štúdií. Počas stáže v dánskom meste Aarhus som participovala na projekte „Head, heart, hands“ so zameraním na výučbu a pomoc deťom, mládeži a dospelým prostredníctvom umenia a kultúry, ktoré dnes zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri hostení a sprevádzaní  turistov z rôznych krajín.

Kultúrne rozdiely v oblasti vzdelávania som mala možnosť sledovať už počas doktorandskej výskumnej stáže v holandskom mestečku Zwolle na Windesheim University of Applied Science. Už vtedy som sediac pri Amsterdamskom kanáli s radosťou snívala a vypracúvala prvé, vtedy ešte nesmelé piliere, dnes už úspešnej cestovnej kancelárie.

Neopakovateľné skúsenosti z oblasti zážitkového turizmu som získala počas svojho dvojročného pobytu v nádhernej Britskej Kolumbii v najväčšom lyžiarskom stredisku severnej Ameriky – WHISTLER BLACKCOMB, kde som hľadala odpovede na otázky, čo je dominantou zážitkového turizmu, aké sú a ako naplniť očakávania a túžby cestovateľov. Už počas štúdií som pracovala ako delegátka cestovnej kancelárie v zahraničí, kde som nazbierala vynikajúce, nadštandardné referencie. Svoju lásku a vzťah k tomuto remeslu dnes zúročujem vo vlastnej cestovnej kancelárii, ktorá sa teší klientele z celého sveta!

Cestovná kancelária INTOUR, ponúka produkty vychádzajúce z priamej skúsenosti a odbornej znalosti jej majiteľky, ktoré vám zaručia neopakovateľnú atmosféru, dobrodružstvá a zážitky, ktoré vás chytia za srdce a zároveň sú šetrné k Vašej peňaženke.

Počas Vášho pobytu vám svoje odborné služby, opateru a lásku poskytnú naši skúsení sprievodcovia s mnohoročnou praxou na celom svete. Ponúkame rôzne produkty cielené pre rôzne skupiny: manželské páry, zaľúbenci, priatelia i kolegovia.

Špecializujeme sa na poznávacie zájazdy plné neopakovateľných zážitkov a emócií (Svetová svetelná show pri Víťaznom oblúku, odpočítavanie Nového roka pod Eiffelovou vežou, jedny z najslávnejších a zároveň najkrajších vianočných trhov v Európe v Amsterdame a mnohé iné) s profesionálnym prístupom a odbornou znalosťou.

Naši sprievodcovia sú vo svojej oblasti profesionálmi a držiteľmi osvedčenia o odbornej kvalifikácii sprievodcu cestovného ruchu. Cestujte hlavou a srdcom! Cestujte s cestovnou kanceláriou INTOUR, je to najlepšie rozhodnutie, ktoré môžete spraviť.